SpiewamyDlaAni24052018Podczas naszego koncertu Raduj się Matko, Polsko, który wykonamy 24 maja (czwartek) w Otwocku będziemy prosić o Państwa wsparcie, tym razem dla 4-letniej Ani, mieszkanki Otwocka, u której w ubiegłe wakacje wykryto raka mózgu wielkości pomarańczy. Dziewczynka z dnia na dzień znalazła się w stanie krytycznym, gdy nowotwór ucisnął kluczowe strefy mózgu i była natychmiast operowana w Mińsku białoruskim, gdzie udało się po sześciu godzinach usunąć cały guz, który okazał się neuroblastomą 4-go stopnia (o wysokiej złośliwości).

Obecnie Ania jest pod opieką onkologów z Centrum Zdrowia Dziecka, od sierpnia przeszła ponad 30 sesji radioterapii, a teraz jest w trakcie 8 cykli chemioterapii. 

Aby wzmocnić Anię w czasie agresywnego oddziaływania chemii, podjęte zostało dodatkowe nierefundowane leczenie wspomagające. Potrzebne są także środki na konsultację medyczną w Niemczech, bo leczenie tego typu nowotworu jest długotrwałe i kilkuetapowe.

Dziewczynka ma siostrę bliźniaczkę, z którą jest mocno związana. Obie przeżywają każdą rozłąkę związaną z pobytami Ani w szpitalu oraz skutki uboczne i cierpienie, jakie przechodzi po każdym cyklu chemioterapii.

Podczas koncertu będzie możliwość złożenia datku do puszki, środki można także przekazać bezpośrednio na konto Fundacji „Nasze Dzieci”, której Ania jest podopieczną.

Będziemy wdzięczni za okazane przez Państwa serce.

Fundacja „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w IPCZD

Numer konta: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630

Tytuł wpłaty: Pomoc dla Ani Błachnio

Zapraszamy 24 maja o godz. 19:00 do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. K.I. Galczyńskiego, ul. gen. J. Filipowicza 9.

Wstęp wolny