FWK poziom pion RGB

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że Fundacja Promocji Twórczości Amatorskiej "Cantica", która wspiera działalność Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego otrzymała wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Dziękujemy.

 

 

 

 

 

Możesz nas wesprzeć:

Poprzez zakupy w sklepach internetowych

FanimaniTaką możliwość daje FaniMani. Robiąc zakupy w określonych sklepach internetowych, których lista dostępna jest na www.fanimani.pl można wesprzeć naszą fundację. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć link Cantica a następnie Wspieram. Wówczas wyświetli się lista sklepów internetowych, w których można zrobić zakupy. Od każdej transakcji na konto fundacji Cantica zostanie przekazana określona kwota (zwykle jest to wartość wyrażona w procentach). Jest to świetny sposób na dofinansowanie naszej działalności i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych ze strony darczyńcy. Naprawdę warto wykonać jedno kliknięcie więcej.

 

Wpłacając darowizny na konto Fundacji Cantica

Fundacja Promocji Twórczości Amatorskiej Cantica od samego początku wspiera działalność Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego. Jest podmiotem który reprezentuje nasz chór w kontaktach z partnerami naszych działań (instytucjami kultury, jednostkami samorządowymi, agencjami koncertowymi, sponsorami, artystami, itd.). Darowizny przekazane na konto Fundacji Cantica przeznaczone są na rozwój i działalność Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego.

Dobrowolne kwoty można przekazywać na rachunek bankowy:

Santander Bank Polska S.A. 11 Oddział w Warszawie 29 1090 1043 0000 0000 0501 8042

Warto wiedzieć, że darczyńca może odliczyć darowiznę od podstawy do opodatkowania - w wysokości do 6% uzyskanego dochodu (osoby fizyczne) lub 10% (osoby prawne).

 

Sponsorując naszą działalność

Warszawski Chór Międzyuczelniany nie mógłby funkcjonować bez pomocy materialnej licznych firm i instytucji samorządowych. Do realizacji statutowych celów Fundacji Promocji Twórczości Amatorskiej "Cantica" niezbędne jest wsparcie sponsorów. Pomagają nam oni w organizacji koncertów, wytwarzaniu materiałów informacyjnych i przygotowaniu corocznych wyjazdów chóru na tournee zagraniczne.
W ostatnim czasie wsparli nas:

sponsorzy Jubileuszu 50-lecia Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego

 

Roland Polska - od której otrzymaliśmy pianino koncertowe; w zamian specjalnie dla klientów sponsora wykonaliśmy koncert "Piosenek Starej Warszawy"
Wszystkim naszym dotychczasowym sponsorom serdecznie dziękujemy!

Fundacja stale poszukuje materialnego wsparcia dla Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego. W zamian za jednorazową pomoc tradycyjnie proponujemy umieszczenie logo sponsora na plakatach i programach sponsorowanego koncertu lub na okładce wydawanej płyty CD, jak również uzgodnioną ilość zaproszeń i publiczne podziękowanie podczas koncertu. Sponsorowi strategicznemu natomiast (sponsor cyklu koncertów, bądź stały mecenas chóru) proponujemy - w zależności od wielkości i formy uzgodnionej pomocy - dużo szerszą możliwość promocji, m.in.:

  • stały pakiet zaproszeń na wszystkie krajowe występy z udziałem chóru,
  • stały pakiet wydawanych płyt,
  • umieszczenie logo na przygotowywanym folderze chóru oraz na materiałach reklamujących wszystkie koncerty (plakaty, programy, zaproszenia),
  • wizualne i werbalne reklamowanie sponsora w trakcie koncertów i tournee (np. umieszczenie banera z logo na scenie w czasie koncertów oraz na tylnej szybie autokaru podczas wyjazdów, noszenie koszulek z logo przez uczestników tournee),
  • wymienianie nazwy sponsora jako stałego mecenasa chóru w informacjach, wysyłanych do mediów, podczas wywiadów itp.,
  • umieszczenie zdjęcia chóru na tle logo sponsora na stronie internetowej chóru oraz na stronie sponsora,
  • oprawę wewnętrznych imprez okolicznościowych sponsora (np. spotkanie opłatkowe, zamknięte koncerty dla gości i klientów sponsora)
    inne propozycje sponsora.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi dokonaniami i planami artystycznymi oraz do wysłuchania najbliższych koncertów, których zapowiedzi zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Firmy i osoby zainteresowane odpowiedzią na pytanie dotyczące współpracy sponsorskiej prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: +48 602 632 655.

 

Logowanie