YouTube

Dziś w 100-ą rocznicę urodzin św. Jana Pawła II zapraszamy do wysłuchania nagrania koncertu "Nuty Wielkiego Pasterza", który został zarejestrowany 10 października 2014 roku w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii. Warszawski Chór Międzyuczelniany wystąpił z zespołem Trebunie-Tutki, a koncert poprowadziła Teresa Gręziak. Program autorstwa Krzysztofa Trebuni-Tutki, jest muzycznym wspomnieniem Papieża-Polaka, blisko związanego z górami i ludźmi gór.

Aby uświetnić tegoroczny jubileusz, zaplanowaliśmy wspólnie z zespołem Trebunie-Tutki kilka koncertów, którymi pragnęliśmy przypomnieć program poświęcony postaci Papieża-Polaka. Niestety z powodu obowiązujących w kraju ograniczeń związanych z organizacją wydarzeń artystycznych, przenieśliśmy ich realizację na miesiące jesienne. O konkretnych terminach będziemy Państwa informować na naszej stronie www i na fb chóru.

Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia kanału na YouTube Mazowieckiego Instytutu Kultury http://biuro-prasowe.mik.waw.pl/96407-nuty-wielkiego-pasterza-koncert-on-line .

Koncert będzie dostępny do 23 maja.